نرم افزار حسابداری هاترا

شرکت حسابداری آتنا حساب فارس تنها نماینده انحصاری فروش، پشتیبانی و آموزش نرم افزار حسابداری هاترا در شیراز و استان فارس، اماده ارائه خدمات نرم افزاری به تمامی بنگاه های اقتصادی در شهر شیراز و استان فارس می باشد.

معرفی نرم افزار حسابداری هاترا

هاترا یک نرم افزار جامع حسابداری شامل ماژول های پایه حسابداری، خرید و انبارداری، فروش و خزانه داری همراه با گزارشات مالی مختلف، گزارشات انبار و موجودی کالا، گزارشات خرید و فروش و سایر گزارشات مورد افزار علاوه بر این که بدون در نظر گرفتن فعالیت شرکت‌ها برای عموم قابل استفاده است، برای برخی از فعالیت های خاص از جمله فروشگاه های بزرگ، نمایندگی های خودرو، رستوران ها، صنعت سنگ بری، کارخانه ها، شرکت های بازرگانی ماژول ها و امکاناتی را تولید و به محصول خود اضافه کرده است. نکته قابل توجه در تمامی این نسخه های تخصصی مجموعه این می باشد که هاترا با قابلیت پایگاه داده و همچنین زبان برنامه نویسی قوی توانسته همه‌ی ماژول های خود را به صورت یکپارچه و داینامیک طراحی نماید که از این جهت در نوع خود کم نظیر و در برخی موارد حتی بی بدیل می باشد.

امکانات نرم  افزار حسابداری هاترا

هاترا با محیط کاربر پسند و ساده سازی عملیات پیچیده حسابداری، به شما کمک می کند که با هر دانشی که از حسابداری دارید، از مدیریت امور مالی کسب و کار خود لذت ببرید.

شما می توانید در نرم افزار حسابداری هاترا به تعداد نامحدود شرکت و سال مالی تعریف کنید و بدین ترتیب چندین کسب و کار را مدیریت کنید. سندهای سود و زیان، افتتاحیه و اختتامیه به صورت سیستمی با امکان ویرایش و صدور مجدد آن ثبت می گردد. یکی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار حسابداری هاترا، تیم پشتیبانی حرفه ای با حمایت 24 ساعته از مشتریان با تکیه بر دانش حسابداری و IT می باشد.

ویژگی های نرم افزار حسابداری هاترا

برخی از ویژگی های نرم افزار حسابداری هاترا عبارتند از:

  • مدیریت چند شرکت با قابلیت انتقال اطلاعات
  • امکان ایجاد سرفصل های حساب جدید و مشاهده گردش حساب ها در زمان صدور سند حسابداری
  • ارائه تراز آزمایشی تا 10 ستون در هر لحظه
  • تعریف مراکز هزینه به تعداد دلخواه
  • ایجاد اسناد به صورت موقت و دائم
  • ثبت عملیات چک

 

لیست نرم افزار های حسابداری هاترا:

برای مطالعه کامل امکانات نرم افزار حسابداری هاترا می توانید فایل کاتالوگ هاترا را دانلود کنید. یا برای مشاوره خرید با ما تماس بگیرید.