همکاری با ما

_

شرکت حسابداری آتنا حساب فارس، با اعتقاد به اینکه سرمایۀ اصلی هر سازمان، نیروی انسانی آن است، جذبِ افراد متخصص و سخت‌کوش را سرلوحۀ راهبردهای توسعۀ منابع انسانی خود قرار داد و با فراهم آوردن فرصت‌های شغلی یکسان برای عموم دانش‌آموختگان، راهکارهای معینی را برای جذب و استخدامِ افراد منتخب و واجد صلاحیت ساماندهی کرده تا بدنۀ کارشناسی و مدیریتی ممتاز و متمایزی را ایجاد کند و توسعه دهد.

حضور در محیطی صمیمی، فعال و سرشار از پویایی، نخستین مزیت پیوستن به تیم آتنا حساب فارس ست. کار در کنار افراد باانگیزه، متخصص و مسلط به حوزۀ کاری خود، بستر مناسبی برای رشد و بالندگی شغلی است.

شما برای پیوستن به ما، می‌توانید به جدولِ فرصت­های شغلی که در همین بخش قرار دارد، مراجعه نمائید و چنانچه خود را واجد شرایطِ ارسالِ درخواست کار می‌دانید، فرم مربوطه را تکمیل و ارسال نمایید. پس از ارزیابی اولیۀ درخواستِ شما، بر اساسِ رویه‌های سازمانی متعارف در آتنا حساب فارس با شما تماس گرفته خواهد شد.

استخدام و کارآموزی:

شرکت حسابداری آتنا حساب فارس در نظر دارد در رده های شغلی زیر اقدام به جذب نیرو نماید:

  • حسابدار
  • کمک حسابدار
  • کار آموز

کلیه متقاضیان برای استخدام در این رده های شغلی می توانند با پرکردن فرم استخدام موجود در این صفحه درخواست خود را برای ما ارسال نمایند. پس از بررسی در خواست شما در صورت نیاز با شما تماس گرفته خواهد شد.

آموزش:

شرکت آتنا حساب فارس برای علاقه مندان به مباحث حسابداری، مدیریت مالی و حسابرسی اقدام به برگزاری دوره آموزشی نموده است. از ویژگی های این دوره آموزشی معرفی به کار هنرجویان مستعد به شرکت های متقاضی استخدام میباشد. علاقه مندان شرکت در این دوره های آموزشی میتوانند فرم استخدام موجود در این صفحه را تکمیل نمایند و در قسمت انتخاب رده شغلی آموزش را انتخاب نمایند.